Wirtualne BDSM 


Czy możesz wyobrazić sobie miejsce, gdzie wszystko może sie zdazyć? Miejsce, gdzie twoje perwersyjne pragnienia i najbardziej szalone fantazje staja sie realne?
Nasz mózg jest najwiekszym i najważniejszym organem seksualnym, ktory posiada zdolność tworzenia wyimaginowanej realnosci, tak sugestywnej, ze potrafimy przenieść sie do tego świata i spelnić swoje intymne pożądania.Czy jesteś tak bardzo podekscytowany jak Ja, aby przekonać sie co sie stanie, gdy nasze fetysze polaczą sie i twoja fantazja stanie się realnoscią? Gdy nawiążesz kontakt wirtualny ze mna, bądź pewny, ze po drugiej stronie jest twoja Pani, Domina, która rozumie twoje pokorne pragnienia, chec ponizenia i tortury.
Dla mnie BDSM jest sensem zycia, na codzien przeżywam perwersyjne przyjemnosci, a wiec posiadam bogate doswiadczenia jak upodlić cię, abyś wił sie z rozkoszy.
Pewnie jestes ciekawy dlaczego wirtualna dominacja?
Otóż poprzez kontakt wirtualny wstąpisz w swiat bezgranicznej fantazji i wyobraźni, gdzie prawa realnego świata nie istnieja. Dominacja wirtualna jest tym co my sami stworzymy i może to być odgrywanie ról, nauka nowych technik w samozaspokajaniu sie lub zaglebięniu sie w aspekty BDSM, o których zawsze marzyłeś, ale nigdy nie odważyłeś sie spelnić ich realnie.Kilka przykładów wirtualnej dominacji, w ktorych specjalizuje sie:
- kierowana masturbacja (guided masturbation) - czy zawsze robisz to ta sama reka?
cuckold-rozmowa i fantazje
- kokietowanie i odmowa (tease and denial) - uwielbiam mowić "NIE", gdy błagasz mnie o wiecej
-wyśmiewanie małego penisa
- wymuszona biseksualnosc (coerced bisexuality) ,gdy nie możesz pozbyć się myśli  o ssania męskiego członka, w moim świecie będziesz służył jak najwieksza męska dziwka
- sissy/damskie ciuszki (sissy/crossdressing ) ,nie moge sie juz doczekać, aby wystroić cię w elegancką kobiete czy frywolną suke
- upokarzanie (humiliation) - opowiesz mi o rzeczach, które przyprawiają cię o dreszcze emocji, a ja... wysmieję cię.
-dominacja finansowa (money slave) twój portfel i ty należysz do Mnie a Pani lubi prezenty.
Inne tematy to wojskowa musztra i kary, spożywanie własnej spermy, sex analny, ćwiczenie kakaowego oczka i uwielbianie stóp i ciała.
Nie obawiaj sie zapytać, jeśli masz jakiś fetysz lub fantazje, którą chciałbyś zrealizować. Jeśli będzie ona również dla mnie atrakcyjna, na pewno pozwolę ci ją zrealizować.
Dominacja wirtualna jest także doskonałym sposobem do nawiązania znajomosci ze Mną zanim zdecydujesz się na realną wizytę. Może być również czescią treningu pomiędzy sesjami, gdy twoje codzienne obowiązki nie pozwalają złożyć ci przede Mną hołdu.
Nie odbieram telefonów z zastrzeżonych numerów , nie odpisuję na sms-y.Jeżeli chcesz sie skontaktować a nie odbieram telefonu zadzwoń później.

Wirtualna dominacja na Skypie ,GG ,telefon:  1h -100 , 1/2h -50,-


Użytkownik przyjmuje do wiadomości, że nie będzie
zamieszczać,przesyłać,publikować,ani udostępniać w jakikolwiek sposób
treści tej strony, w tym zdjęć,filmów jak i tekstu. Kary naruszenia praw
autorskich: Poprzez powielanie, publikowanie lub redystrybucję dzieł
właściciela praw autorskich, bez zezwolenia, może być naruszenie moich
praw wynikających z ustawy o prawie autorskim i praw pokrewnych z dnia 4 lutego 1999 r publikator DzU. 1994 nr24, poz. 83.
On-line można mnie spotkać pod tym linkiem

Jeżeli nie masz konta na tym portalu Showup.tv Pani będzie zadowolona jak załozysz konto z tego linku

Jeżeli nie prowadzę transmisji zobacz czy mam właczone -Zawołaj na priv.
Jeżeli się zdecydujesz zawołac na priv -od momentu zawołania mam 10 min na wejście na priv z tobą.
Akceptuję płatności przez -

bm.pl

Szybki przelew z konta na konto

PayPal

Blik na telefon

Żetony na Showup.tv
Tworzenie stron WWW - Kreator stron internetowych